(067)273-9939, (095)524-7774, (098)777-5885

Лікування пульпіту і періодонтиту під професійними стоматологічними мікроскопами кращих світових виробників оптики

Лікування пульпіту і періодонтиту - одна з основних спеціалізацій наших лікарів. Якщо є надія на порятунок зуба - ми докладемо всі можливості, щоб це зробити, навіть тоді, коли є перфорація в різних частинах зуба. У цьому нам допомагає ПроРут - скористаємося "останнім" шансом.

Пульпіт - запалення судинно-нервового пучка зуба.

Періодонтит - це запалення періодонта, що характеризується порушенням цілісності зв'язок, що утримують зуб в альвеолі, кортикальної пластинки кістки, що оточує зуб і резорбції кісткової тканини від незначних розмірів до утворення кіст великих розмірів.

Для забезпечення правильного лікування пульпіту і періодонтиту робота в кореневих каналах зуба проводиться під мікроскопом (збільшує робоче поле в 40 разів) з використанням ендомотором Mоrita з вбудованим апекслокатором, та ультразвуком.

Щоб лікування було успішним кореневі канали зуба необхідно продезинфікувати і простерилізувати. Крім медикаментозної обробки застосовується методика депофореза, лазеротерапія (апаратами лазеро- терапевт, лазеро- хірург), озонотерапія.

Канали обтуруються холодної та гарячої гутаперчею, резілоном. Допомагає в цьому система пломбування каналів ObturaІІ та система гарячого плагера System -В.

Контроль лікування проводиться радіовізіографом